Egy pontot hozott az új mágneses tábla

Döntetlen a két legtöbb pontlevonással sújtott csapat rangadóján.

Gyorsan szeretnél értesülni a Bácskiskunfoci híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

vasárnap a megyei III.osztály Déli csoportjában az a két csapat találkozott, melytől a szövetség különböző okok miatt a legtöbb pontot vonta le az ősz folyamán. A Gara ugyanis a Dunafalvát fogadta.

A garai öltözőbe belesve újítást fedezhettünk fel. A szó elszáll, a kép megmarad - gondolta Császár edző - és mágneses táblán, bábukkal erősítette meg a garai játékosokban a Dunafalva elleni taktikát. A meccs elején kihasználatlan garai helyzeteket láthattunk. Majd a 18. percben Stefánovics sporttárs által befújt büntetővel - amit a rutinos Nagy Ákos középhátvéd értékesített - vezetést szerzett a vendég csapat. 0 - 1

A garaiak válaszára a 30. percig kellett várni, Kovács Dusán lőhetett szabadrúgást. A hosszú sarokba tartó lövését a falvai kapus nem tudta hárítani. A mérkőzés első félideje 1-1-gyel zárult.

A szünet után kissé álmosan kezdett a Gara. Az 51. percben Huber kapott egyből pirosat. Hasonlóan meleg, piros "szagú" helyzet az első félidőben mindkét csapatnál adódott. A védő kiválásával a garai csapatot alaposan beszorította a dunafalvi tizenegy. Császár mester mindkét csatárát fent hagyta, nem hozott be Huber helyett védőt, ami talán ilyen esemény után megszokott. Így a Dunafalva irányította a meccset. Ám gólt mégis egy kontra után Jakab beadásából ismét Kovács szerzett 1 - 2.

A vendég nyomás a 85.percben góllá érett. A hazaiak pechére éppen "druszájuk" Garai Róbert egyenlített ki, így 2-2-es döntetlennel zárult a mérkőzés.
A helyzetek alapján mindkét csapat megszerezhette volna a három pontot, de végül osztozkodás lett a vége.

Gara - Dunafalva 2 - 2 (1 - 1)
Vezette:Stefánovics (Kasi,Baladin)
Gólszerzők:Kovács D (30,62) ill. Nagy 18.,Garai 85.

A tabella állása

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.