A hajrában lőtt góllal nyert a Dusnok Csanádon

Pedig sokáig az érsekcsanádiak vezettek.

Gyorsan szeretnél értesülni a Bácskiskunfoci híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Vasárnap a megyei II.osztály Déli csoportjában a listavezető Érsekcsanád a tavalyi bajnok, a forduló előtt harmadik Dusnokot fogadta.

A 37. percben Novotnik Gábort hagyták üresen a hosszú oldalon a dusnoki védők, aki köszönte szépen a lehetőséget. 1 - 0

A 61. percben Bolvári Dávid passzolt Hodován Attilához a tizenhatos előterében aki kivárta a megfelelő pattanást és a levegőben lévő labdát nagy erővel zúdította a léc alá. 1 - 1 Látványos, szép gól volt, tomboltak a dusnoki szurkolók!

A 88.percben Rónai Antal játszotta középre a labdát a bal szélről, amit Bolvári Zoltán a szerelni igyekvő védők előtt még időben lőtte el, és a labda a hálóban kötött ki. 1 - 2

Érsekcsanádi KSE - Dusnok KSE 1 - 2 (1 - 0)

Érsekcsanádi KSKE - Dusnok KSE 1 - 2

Ezzel a győzelemmel a Dusnok a második helyre lépett fel, a Csanád lecsúszott a harmadikra. A legjobban pedig a földrajzilag a két település között fekvő Sükösd járt, mely nevető harmadikként az élre állt.

A tabella állása

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.