Elvitte a pontokat a Katymár

58 percig bírta a Szentistván.

Gyorsan szeretnél értesülni a Bácskiskunfoci híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

A megyei II.osztály déli csoportjában vasárnap a sereghajtó Bajaszentistván a télen teljesen kicserélődött Katymárt fogadta a csatorna-parton. A vendégek már a 8. percben vezetést szereztek Kerezsi révén, amit Hangya a 43. percben büntetővel egalizált.

Az 58. percben a Katymár egyik ballábasa Galambos Szilveszter, 10 percre rá a másik Murinyi Csaba is betalált, miután előbb ollózni szeretett volna, a következő akciónál viszont a tizenhatoson belül két embert is kicselezve lőtt a hálóba.

Ezzel gyakorlatilag minden eldőlt, a végeredmény végül 5 - 1 lett a Katymár javára.

Bajaszentistván - Katymár 1 - 5 (1 - 1)
Gólszerzők:Hangya 43 ill. Kerezsi 8.,Galambos 58.,Murinyi 68., Virágh 82.,Rácz 90.

Facebook galériánk:

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.